| DelyaGabryella a întrebat:

Ce credeti ca se purta in anul 2500? dau fundita dar cu 2 conditii: fiti seriosi si raspundeti repede repede

7 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Niste haine suuper sofisticate.
pe atunci hainele astea vor fi ca pentru noi hainele canibalilorstraight facehappy
funda?big grin

| Dreamer a răspuns:

Hmm 2500?! Eu ma gandesc la niste haine din nanofibre impermeabile si termoizolante care absorb transpiratia vara si te racoresc, care iti tin de cald iarna, monitorizeaza sanatatea ta in timp real si au capacitati multimedia; de asemenea care pot ajuta la locomotie pentru oamenii paralizati sau pot mari capacitatile atletice ale indiviziilor.
Conditie: sa fie alimentate de mecanica propriului tau corp, sau de lumina soarelui, altfel nu se merita!

| andreutza05_1656 a răspuns:

Eu cred ca vor fii la moda haine din carton/hartie etc!

| nocomment_4400 a răspuns:

Uhuuu pamantul catre uuuu suntem in 2011laughingrolling on the floor
de unde sa stiu ce se va purta peste 399 de anilaughingrolling on the floor
doamne ce intrstraight facestraight facestraight face

| Bia_8296 a răspuns:

Acum stiu de unde ai luat tema whistling =]]]].

| camy1999camy a răspuns:

Scz dar... 2500 nu a fost. suntem de abia in 2011

| biancutssa a răspuns:

Aoleu. da inca nu a fost 2500.
mai este.
si s-ar putea sa nu mai existam.happy