| Retark a întrebat:

Ce credeti despre pistrui? Va place/displace acest lucru? happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Le aduc un plus unor persoane. Am vazut persoane superbe cu pistrui, nu ar fi avut acelasi farmec fara.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac delochappy

| Zeflemitoarea a răspuns:

Mie-mi plac. Doar pentru că am eu câţiva.

| biabibi09 a răspuns:

Nu imi plac deloc pistruii.Doar gropitele:X:X

| ora1 a răspuns:

Eu cred ca e ceva deosebit si nu inteleg de ce unii oameni au complexe din cauza asta.Cunosc si baieti si fete cu pistrui si e cute

| Andreea12315 a răspuns:

Da, imi plac pistruii. happy

| AuroraRM a răspuns:

Depinde in ce mod sunt, caci sunt mai multe feluri de pistrui, si de cantitatile acestora depinde, de exemplu am o prietena pistruiata si e blonda chiar ii sta perfect nu mi-o inchipui fara pistrui

| elleDeea a răspuns:

Daa. happy mai ales ca aduc aminte de,, summer day''.