| Nineta a întrebat:

Ce credeti despre rochitele rosii cu buline albe? Complet demodate?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Sunt dragute, copilaroase, dar mie personal, nu-mi plac! Nu se potrivesc stilului meu vestimentar. ce conteaza ce credem noi, daca tie iti plac atunci asta e important. Poti s-o accesorizezi cu o geanta mica alba sau rosie (de postas) si cu niste balerini rosii sau albi, dupa preferinta.

9 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Daca iti sta bine, de ce nu? Eu nu sunt pentru totusi, fashionly talkinghee hee

| psiholoaga a răspuns:

Mie imi plac. Dar sa nu aiba maneci bufante. Nu imi plac manecile de tipul asta.

daniela
| daniela a răspuns:

Nuuuuuu nu cred daca esti bruneta (dar nu numai) iti sta bine in rosu... iar bulinele sunt mereu haioase

Bula
| Bula a răspuns:

"Moda" este ceva f relativa!
Orice haiina, indiferent daca este sau nu la moda, unei persoane ii sta bine sau nu.

cami
| cami a răspuns:

Demodate? nicidecum ...moda intotdeauna revinehappy mi se par chiar ff dragute happy daca ai o asemene rochita nu te sfii sa o porti happy

cami
| cami a răspuns:

Bine..acum fiecare in imaginatia lui isi creeaza propria sa rochita..fiecare o vedem altfel..totusi eu am o parere buna despre o astfel de rochita happy

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nuu! MIe chiar imi plac si sunt foarte simpatice. Mi-ar sta bine cu o astfel de rochita big grin

assiris
| assiris a răspuns:

Da, eu nu port asa cevawinking

| leluc a răspuns:

Daca bulinele sunt multe si marunte, da, e ok. Daca sunt mari, poart-o prin casa happy