| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema pot folosi pentru pielea crapata, dupa epilare pielea de pe picioare arata urat pare prafuita si crapata si sunt tot felul de cojite parca ar fi matreata pe picioare laughing)

4 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Pentru piele crapata e buna cea cu galbenele.si eu am problema asta dupa epilare pentru ca am pielea uscata.eu ma dau intai cu un spray cu aloe vera il las sa intre in piele si apoi cu o crema foarte grasa sau unt de corp sau chiar ulei de masline.depinde ce am la indemana.happy sper ca te-am ajutat

| adee97 a răspuns:

Buna.
Si mie mi s-a intamplat... Incearca o Crema Hidradanta (se gaseste in farmacii - crema hidradanta dupa epilare).
Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

| PăpușăDePlasticPrefăcută a răspuns:

Crema cu glicerina, de la avon chiar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa epilare neaparat se de cu o lotiune de corp sa hidrateze si dupa ce ai facut baie la fel happy fetele sunt foarte sensibile