| dulausmax a întrebat:

Ce metoda de epilare as putea folosi pentru a ma epila pe picioare dar care sa nu irite pielea deloc.

1 răspuns:
| BellaElla117 a răspuns:

Daca nu vrei sa fi iritata absolut deloc iti recomand sa te faci cu lama sau cu crema( doar ca iti va tine putine zile si parul va fi mai gros si mai negru)! Daca vrei sa dureze mai mult te poti epila cu benzi( eu ma epilez cu benzi si iritatia imi persista maxim o ora, dupa imi trece, depinde si de persoana, tie poate sa iti tina mai mult sau mai putin iritati)
Sper ca ti.am fost de foloshee hee