| AlinElle89 a întrebat:

Ce creme de fata folositi? Au efect? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Eu folosesc nivea si dove in general da au efect... o crema hidratanta, pentru ca nu am probleme cu tenulhappy
si din cand in cand masti exfoliantehappy

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Multumesc de fundita!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu folosesc dove.

| Hmmmm a răspuns:

Eu folosesc garnier pure a.da...are efect.eu il folosesc cu toata gama de produse.adica gel pentru spalarea tenului, lotiune tonica si gel pentru uscarea cosurilor din aceeasi gama.asa are efect, de unul singur nu stiu

| Irina a răspuns:

Tenul meu e mai sensibil si produsele care le pot folosi sunt cele de la Avene. sunt f bune.

| erika_9732 a răspuns:

Eu folosesc de la clinique moisture surge...este magica nu am cuvinte pentru a o lauda mentionez ca am si un ten sensibil dar cu aceasta crema iritatiile, cosurile si senzatia de fata care strange au disparut ca prin farmec

| justm3 a răspuns:

Eu am pielea sensibila si cea my buna crema pe care am folosit-o pana acum e "happyderm" de la l'oreal si sunt chiar multumitawinking