| SweetAngel a întrebat:

Ce creme sau ce produse sunt bune pentru indepartarea cosurilor si punctelor negre?

7 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Toxxick eu cred ca il infectezi mai tare laughing

| cockie_green a răspuns:

Ei bine eu stiu un leac babesc acela fiind sa pui urina pe o bucatica de vata si sa te tamponezi pe cosuri.nu am incercat niciodata dar cred ca e folosiitoare

| yanna_5618 a răspuns:

Johnson Clean & Clear Lotiune Puncte Negre
http://farmacie.allshops.ro/......00+ml.html

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Acelasi lucru ca si yanna CLEAR-clean and clear sau asa ceva... face reclama la chestia cu,, andreea ce faci''?,, punctele negre'',, oooo''
ii super ca eu o folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gel exfoliant pentru puncte negre si un gel antispot pentru cosuri, il aplici doar pe cos, apoi in functie de ten: uscat-hidratanta, gras-crema pentru echilibrare sau purifiere. Uite gama Beautycycle este foarte potrivita celor de varsta ta, pentru ca are si preturi foarte abordabile. vezi: www.amway.ro. Pot ajuta cu inf suplimentare.

| validana a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa iti spun.Depinde de piele.Eu am incercat foarte multe creme pana acum dar nu prea au dat rezultat.Am mers la un cosmetician si mi-a zis sa folosesc crema din abundenta! Asa ca incearca si poate ai noroc!

| Sunny_3214 a răspuns:

Pudra de argila!(de la ASLAVital ) Argila se aplica pe fata, gat si decolteu, se lasa sa actioneze 20-30 de min, dupa care se indeparteaza cu un disc demachant si se spala fata cu apa calduta.Pentru ten gras, se combina cu sucuri naturale astrigente. Pentru ten normal sau uscat, se amesteca cu lapte, galbenus de oua, ulei de masline. Pare ridicol, mai ales pentru ca pudra costa doar 1 leu laughing), dar mie mi-a indepartat atat cosurile cat si punctele negre.