| rotariurazvan a întrebat:

Ce creme/solutii anti acnee imi puteti recomanda?(sau alte remedii)

5 răspunsuri:
| LissLiss a răspuns:

Buna, eu am folosit o groaaaaaza la viata mea iar intr-un final am descoperit crema minune, care m-a scapat de cosuri si inca o face! Mi-a fost recomandata de dermatolog, dar face bine fiecaruia. majoritatea dermatologilor o recomanda, pana si Sore o foloseste! laughing
E ISOTREXIN GEL, de fapt e un gel. costa in jur de 35 de lei dar sincer merita, nu vei regretaaaa!
Sper ca ti-am fost de folos, pa paaa!

| viotedy a răspuns:

Ulei de arbore de ceai diluat cu apa.

| Duu a răspuns:

Sapun cu sulf

| gabrielbogdan23 a răspuns:

Poti folosi astea:tinctura de propolis si mibazon (unguent pe care il gasiti numai la farmaciile veterinare. funda mersi