| Karinna_5223 a întrebat:

Ce culoare a ochilor si a parului va place?

40 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Ochi negri sauuu aşa http://farm5.static.flickr.com/4008/4442205700_5ca3841f9b.jpg (în genul ăsta sunt ai mei)
De păr nu prea îmi pasă da' am o boală cu culorile anormale, especially green

| Bailey a răspuns:

Ochii albastrii si parul blond love strucklove struck.
mai ales ochii albastri ii adooorr love strucklove struckbig grin

| mgtow a răspuns:

Verde si par blond.

| Nicole a răspuns:

Buna.
Eu una ador:
-Blonda cu ochii albastri
-Satene cu ochii caprui
Tie ce iti place?
O seara placuta si numai bine.
Pa, pa. happy

| PuFuLeTe a răspuns:

Poii pentru un baiat: Parul blond si ochii albastrii :X Blonzii la puteree laughing

| Muhteşem a răspuns:

Parul negru si ochii albastri

| BloodPrison a răspuns:

Ochii caprui si parul blond

| Jello a răspuns:

Ochii albastrii love struck
si
Parul Brunet love struck

| nonny50 a răspuns:

Ce zici de un brunet si ochii albastrii? prea tare love struck

| IndescribableChild a răspuns:

Ma topesc dupa baietii cu ochi verzi si par negru :X
Sau blonzi cu ochi verzi... oricum daca sunt frumosi pot fi si in toate culorile laughing

| cryss_6160 a răspuns:

Ochi verzi sau albastri cu parul blond deschis.

| lifeisnotpink a răspuns:

Brunett si culoare ochiilor caprui si albastrii love struck.

| selfie a răspuns:

Ochi albastri par blond love struck

| Oana_4575 a răspuns:

Pai eu am parul saten deschis si ochii albastrii, dar as vrea sa am parul brunetbig grin

| AnneMarri a răspuns:

saten si ochi verzi love struck

| xt9000 a răspuns:

Ochi albastri si parul roscat

| Alle15 a răspuns:

Ochii verzi si parul blond.

| Amaliutss a răspuns:

Eu am ochii albastri sh parul' blondblushingblushing
big grin:X

| Barbiie a răspuns:

Brunet/a cu ochi albastri.
combinatie rar intanlita day dreaming

| iulia7621 a răspuns:

Mie imi plac ochii albastri si prul brunet(dar eu m ochii verzi)

| Ionutz a răspuns:

Par saten catre negru si ochi negri

| ThinkPinkBb a răspuns:

Pai...eu am ochii caprui si parul saten deschis, iar la baiati imi plac ochii verzilove struck si parul brunet sau satenlove strucklove strucktu?

| valentinalina a răspuns:

Par blond ochii albastrii :X:X:Xlove struckxlove struck:XX
par saten ochii negri:XX:X:X:X:X::X; xlove struckX:X

| giuly a răspuns:

Ochi blonzi si par albastru.

| DeeeaA a răspuns:

Ochii verzi-parul blondlove struck

| Karinna_5223 explică:

Imi plac ochii albastri... parul saten, blond ori brunet (depinde de persoana). Nu-mi place parul roscat.

| sweetygirl_4263 a răspuns:

Ochii albastii:X
parul brunet:X

| oo0Giu0oo a răspuns:

Ochii-albastrii :X:XX:X iar parul blond love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult ochii albastri si parul brunet sau castaniu inchis( http://www.farmaverde.ro/images/henna_castaniu_inchis.jpg ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O combinatie frumoasa la baieti este brunet/blond cu ochii albastri sau galbeni (rar). La fete, parul brunet sau blond cu ochii albastrii si brunet cu ochii caprui. Eu am parul negru negru si ochii de o culoare albastru inchis rareori mi se schimba verzi.