| RyGoLeTa a întrebat:

Ce culoare au ochii vostri? fundita celui care nimereste culoarea ochilor mei si vot inteligent la toti.

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Caprui inchis-deschis[depinde de vreme] si foarte conturati. happy

29 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Albastru spre gri xD

| BubuLina999 a răspuns:

Varzi cu putin putin marolove struck

| chupachups1234 a răspuns:

Verzi. Verde inchis. happy

| IateyourCookie a răspuns:

Albastru ff intens... zici ca port lentile laughing

| dydy1 a răspuns:

Negrihappy

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Ai mei s e schimba de exemplu iarna ii am capruii foarte inchis aproapre de negru iar vara se deschid si raman doar capruiibig grin

| AdinaCrissa a răspuns:

Negri. Desi mi-as dori tare mult sa ii am verzi...

| Coco_3708 a răspuns:

Ai mei sunt caprui dar cateodata chiar gri =]] ai tai cred ca sunt caprui

| KiDdUtZa a răspuns:

Dimineata albastri iar seara verzi

| BiancaStoran a răspuns:

Caprui,aproape negri, ai tai sunt albastri spre verde.Credhappy

| BiancaStoran a răspuns:

Ai mei sunt caprui aproape negrii.Ai tai sunt albastri spre verde.

| doriiy a răspuns:

Verzi spre albastru xD

| HelloKitty20 a răspuns:

Albastri spre verde

| Alinutaaaalina a răspuns:

Albastri deschisi.

| Cåpåċεl a răspuns:

Ai mei sunt albastri.

| Criissuu a răspuns:

Albastrii

| OnlyHope a răspuns:

Caprui. Ha-ha, ai mintit la faza cu voturile inteligent. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mei sunt de o culoare albastru inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui :* fura inima orikui :* si uneori caprui spre negru

| looolliika a răspuns:

Hmm am niste ochii ff ciudati. uneorii ii am verzi alteorisunt putin galbenii...(gen o frunza de toamna. alteori. sunt caprui... am niste ochi cam ciudati straight face

| Sofiaღ a răspuns:

Bună-
Ochii mei sunt căprui deschis.
Pa, pa.

| AnonymuxX a răspuns:

Rosii laughing

| adrian_6090 a răspuns:

Se spune ca ochii sunt oglinda sufletului nostru. Blanzi, umezi, jucausi, vioi, migdalati sau mereu atenti la ce se intampla in jur, caprui, verzi, albastri, negri, toti credem ca putem ghici ceva despre persoana din fata noastra doar analizandu-i ochii. Dar ce ar fi de spus despre cei care ii au de culori diferite?

| obsesion15 a răspuns:

Rosii cu picăţele si dungi roz laughing

| Cryssy_6590 a răspuns:

Iarna negrii toamna si primavara caprui si toamna bat spre verzi

| Cryssy_6590 a răspuns:

Dae in majoritatea timpului sun caprui (in poza am lentile) laughing)

| BulinăMovă a răspuns:

Verde inchisbig grin

| DoubleG a răspuns:

Caprui spre negru

| katy_2349 a răspuns:

Albastru spre verde sau uneori invers