| corinablabla a întrebat:

Ce culoare au ochii vostri si ce culoare a ochilor va place cel mai mult? Ai mei sunt negrii....

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Sincer nu am vazut niciodata pe viu o persoana cu ochii negrii sunt curios cum arata.

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Eu am ochii caprui inchis.Imi plac multi ochii albastri:X

| Liviu a răspuns:

Am ochii albastri, de obicei imi plac negru sau acel verzui de ma face sa ametesc:daca dau peste o fata cu ochii verzi si mai e si rraita:Xouf...

| corolav a răspuns:

Corect este ochii,, negri,, deci cu un singur de i

| Dropsyyy a răspuns:

Caprui si imi plac cei negriihappy

| Chαяtreux a răspuns:

Negri big grin

| măcheamăăăî a răspuns:

Am ochi caprui(cu un pic de verde) si imi plac ochii alastri :Xbig grin

| Bubulutsaa a răspuns:

Albastriii. si imi plac ochii lu`sis love struck [verzii si cei caprui :X.

| stef112 a răspuns:

Am ochii albastri si imi plac ochi albastrii la o fata:X

| dariusmarian a răspuns (pentru stef112):

Am ochi albastri imi plac ochi verzi la o fatabig grin

| Tadic a răspuns:

Eu am ochi caprui, si mie imi place caprui laughing.

| Crucified a răspuns:

Am ochii caprui si imi plac ochii caprui

| Niikismy a răspuns:

Ochii mei sunt caprui!
Mi-ar placa sa-i am verzi! :X, de unde sti poate imi pun lentile!winking