| marialarysa a întrebat:

Ce culoare credeti ca ar trebui sa imi fac unghiile mov sau portocaliu?

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Buna! Depinde cu ce te imbraci. daca te imbraci cu: Albastru, mov, roz merge Mov. iar daca te imbraci in portocaliu, galben sau verde, merge portocaliu! daca nu esti hotarata ce culoare, poti sa-ti faci unghiile 50/50! Jumatate de unghie mov, jumate portocaliehappy
Sper ca te-am ajutat!:*

14 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Se poarta ambele culori. Poti incerca mov iar peste 2 saptamani portocaliu.

| negru30 a răspuns:

Jumatate - jumatate

| byencutza95 a răspuns:

Portocaliu happy

| ICanSeeAll a răspuns:

Depinde de tinuta. eu as alege mov.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Tania a răspuns:

Mov,porticaliu este urat.

| Doηηa a răspuns:

Mov, portocaliu este prea..."ochios"!

| BoAfan a răspuns:

MOV, portocaliu e prea de tot ca sa iti faci unghiilie ...parerea mea este sa iti faci unghiilie cu MOV big grin

| ana5792 a răspuns:

Mov

| IStoleUrBrain a răspuns:

Depinde! Nu numai de haine, ci si de ce iti place si de starea ta.Eu mi-as pune portocaliu daca sunt asa intr-un moment mai zapacit...si mov:mai linistita, indragostita poate. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic mov, portocaliul e prea strident.

| Cristynik a răspuns:

Pai depinde ce culoare au hainele de pe tiinehee hee zic eusmug dar culoarea care iti place mai mult:X

| Zambariciiii a răspuns:

Mov... dar depinde si cu ce te imbraci! happy

| angel14 a răspuns:

Mov...categoric

| yonutzZza a răspuns:

MoV iti zic sigur ca portocaliu nu e o culoare prea simpatica parerea mea ubyta, dar conteaza si cu ce esti imbracatahappytongue