| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare de ochi credeti ca e mai frumoasa? caprui, albastri sau verzi?

18 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Eu zic negrii desi nu este varianta asta in intrebarea ta

| sensesDelight a răspuns:

Dacă știi să-ți scoți culoare ochilor în valoare (prin tunsoare, culoarea părului, machiaj) oricare dintre ele este frumoasă.batting eyelashes

| JustMe a răspuns:

Eu ii am negri, dar ador ochii albastrilove struck

| radu a răspuns:

Toate culorile sunt frumoase daca au o nuanta speciala tongue

| CristinaCristi a răspuns:

Ochii caprui fura inima orcui! capriu eu ii am

| lizy12iul a răspuns:

Negrii

| memariuta a răspuns:

Albastrii.

| sfdshsnsa a răspuns:

Verzi love struck

| Bubu a răspuns:

Eu ii am albastrii.Imi plac albastrii si negrii negrii love struck

| andre2726 a răspuns:

Mie imi plac ochi verzi. :-)

| Ela_8933 a răspuns:

Negrilove struck

| missis16 a răspuns:

Eu am ochii albastri si cred ca ochii cei mai frumosi sunt cei verzi (mai ales daca sunt schimbat-ori la vreme love struck)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am ochii caprui, dar albastrii cred ca sunt cei mai frumosi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie cel mai mult imi plac ochii albastrilove struck.

| mihaela_7412 a răspuns:

Albastri

| Nonameloser a răspuns:

Eu am ochii caprui dar ochi verzi sunt innnneebunitori love struck

| Nonameloser a răspuns:

Cei verzi love struck sunt super love struck mai ales la baieti

| 27ade27 a răspuns:

Depinde si de nuanta.cunosc pe cineva care are o nuanta foarte frumoasa de albastru, dar sunt si nuante foarte frumoase de verde sau maro