| Azalea a întrebat:

Ce culoare de par m-ar prinde bine daca am tenul alb si ochii verzi?
Roscat? Sau credeti ca e mai bine saten deschis?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/, vezi aici.
Pa, pa.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Daca nu alegi o nuanta buna de roscat te va face foarte alba.
iti recomand ceva in gen http://www.fmagazin.ro/......show_9.jpg
dar dintre roscat sau saten eu aleg saten, o sa te arate mai bine.

| RoXxy a răspuns:

Un roscat care sa para natural.Roscat-ciocolatiulove struck

| Laura46 a răspuns:

Eu sunt am parul blond inchis,tenul alb si ochii verzi,am fost roscata,blonda, castanie, bruneta.Depinde enorm de trasaturile tale,mie toata lumea imi spunea ca imi sta bine orice culoare, brunetul nu m-a maturizat deloc, am fost 4 ani bruneta,dar eu iti recomand ciocolatiu sau roscat,mie mi-a placut enorm cum aratam roscata,trebuie sa te simti bine cand porti o culoare, eu nu ma simteam deloc bine blonda desi toata lumea imi lauda culoarea, prefer ciocolatiul sau brunetul.Asa ca alegerea e a ta pana la urma

| Maya_9911 a răspuns:

Roscat sau saten inchis happy

| KinoAndreea a răspuns:

Uuusmug f tare, atunci roscatbig grinsmug

| Jesss a răspuns:

Pai roscat clar, daca ai fata ovala, daca o ai rotunda nu merge, ca o sa te faca mai plinuta, in orice caz, norocoasoo. Ce mi-as dori sa pot fi si eu roscata. Btw, poti sa-l mai faci si intr-un fel de blond spre portocaliu, cum il are acum adela popescu, doar ca mai deschis un pic, ca aia e o culoare cam stridenta tongue

| Cireașăăă a răspuns:

Roscat, dar mai spre saten, nu portocaliu laughing

| dariale a răspuns:

Saten deschis sau brunetwinking

| anOnimat01 a răspuns:

Buna! : Depinde de pigmentul fetei! Oricum cred ca roscat sau un saten inchis chiar daca ai tenul alb!

| AlleXxza a răspuns:

Roscat, categoric happy Ochii verzi si tenul alb, cu parul roscat...cea mai buna combinatie

| WhoAreYou a răspuns:

Roşcat clar. Merge bine cu ochii verzi happy

| lore33 a răspuns:

Pentru fetele cu ochii verzi si tenul alb cred ca ar merge un saten deschis sau un blond cenusiu.Desigur ai putea incerca si roscat, dar unul deschis.