| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare de par preferati? pentru baieti si pentru fete...

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie culoarea lor naturală, păr spălat și îngrijit.
Pa, pa.

| EmaEmax a răspuns:

Mi-e indiferent, atata timp cat are parul ingrijit si frumos laughing

| Catheryne a răspuns:

Pentru fete imi place satenul inchis(si cel deschis dar mai putin) si pentru baieti blondul.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pt fete:brunet
Pt baieti: blond

Bine, acum nu cred ca asta contreaza.Imi dau si eu cu parerea...

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

La baieti blond la varfuri si in rest brunet deschis si la fete auriu usor spre roscat.

| IdealShade a răspuns:

Blond)

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Saten/brunen si pentru fete si pentru baieti tongue

| Tlbi a răspuns:

Brunet "aprins"!

| LadyLilith a răspuns:

Pentru baieti brunet inchis sau negru, pentru fete tot negru.

| BlackPrincessCat a răspuns:

La baieti prefer blond, blond inchis sau maro, la fete este la fel. Dar imi plac si sivitele, de exemplu imi place parul negru si cu o suvita roscata happy. E fain sa ai si o suvita sau suvite! Aaaa, da, la fete imi place si parul roscat. Daca ma gandesc mai bine, imi plac toate culorile de par, pentru ca toate sunt unice in felul lor! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una nici alta.

| Ciapi a răspuns:

Baieti sateni spre negru si fete brunete

| annonim_7360 a răspuns:

Brunet sau satenwinking

| TrAfIkAnTaDeViSe a răspuns:

Blond sau Brunet love struck