| Irina0027 a întrebat:

Pentru fete : Ce baieti preferati?
Pentru baieti : Ce fete preferati?
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Un băiat adevărat,o fată adevărată nu se uită la aspectul fizic, se uită mai întâi la caracterul tău.
Aspectul fizic nu est nimic, caracterul este cel mai de preț într-o relație adevărată.

Numai bine.

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Nu merg după vreun criteriu când îmi place de cineva. Totuşi, aş prefera să aibă şi puţină minte.

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pt mine baiatul perfect ar trebui sa fie:amuzant, sa se comporte dragut cu mine, putin romantic, un pic mai inalt ca mine, dragut, indraznetz si cel mai important SA FACA EL PRIMU PAS!
happy:*

| dudu13 a răspuns:

Pai thinking Bruneta,ochii verzi, simtul umorului, forme cat de catbig grin

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Imi plac baieti cu personalitate, cool si inteligenti...la fizichee hee.sa nu aibe fundul marewinking