| vεηiη a întrebat:

Ce culoare si tip de machiaj evidentiaza ochii caprui? Eu obisnuiesc sa folosesc creionul negru de ochi, tus negru, fard roz sau albastru si rimel. Acord

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| PTROApetition a răspuns:

Si eu am ochii caprui si la fel folosesc tus negru si creion negru. Mai folosesc de asemenea si ador cum imi evidentiaza ochii, fardurile de culoare maro mate, mai inchise mai deschise cu care poti creea umbre. Le ador si pe cele sidefate, tot maro dar si auriul. Am auzit ca se potriveste si rozul sidefat si movul, dar mie nu imi vin foarte binebig grin.

Sper ca ti-am fost de ajutor :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****