| 100%Diana a întrebat:

Ce culori ai in garderoba si care e obiectul/obiectele vestimentar/e din garderoba voastra care va place cel mai mult?

10 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

Am majoritatea culorilor! Si nu am un obiect vestimentar preferat.

| Xonia a răspuns:

Roz
Tricourile[love struck]

| Nimic special a răspuns:

Pai vara asta mi-am luat multe rochite:X galben, albastru, alb, roz, mov, verdehappy astea predomina, imi plac si pantaloni scurtii stil pijama laughing colorati:X day dreaming.

| lilboutique a răspuns:

Aproape toate culorile, mai putin negru (stiu, nu e culoare)
Iar obiectul vestimentar in momentul de fata este o rochita pe care tocmai am achizitionat-o din Zara laughing

| `KiddO` a răspuns:

Aproape toate culorilehee hee. Obiectele preferate, ummm, cred ca echipamentele de baschet! lolz laughing

| blue97 a răspuns:

Nu e bine sa ai negru dar nic culori forte tipatoare si pentru tine cat si pentru cei din jur eu port haine de culori calme si linistitoare uite deschide linkul si da-i in jos la albume pana vezi unde incep multe albume cu titlurile daca porit cutareasca culoare sfaturi deci despre fiecare culoare e scris ce e bun si ce e rau de ce e bine sa porti cand si dc nu. Uite linkul:http://blue97.sunphoto.ro/
intra si nu uita cel mai important...psst...fundita :):):)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culorile din garderoba:rosu, negru, portocaliu, maro, albastru, verde
Si din garderoba imi place cel mai mult treningul de la adidas (rosu, negru)si niste pantaloni interesanti tot de la adidas(negri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cam toate culorile. Obiectul meu vestimentar preferat este o pereche de blugi stramti, inchisi la culoare.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Culorile predominante la mine in garderoba sunt roz si alb.
Si cel mai mult, din garderoba mea, imi place o noua rochita (de seara) roz love strucklove strucklove struck O ador! love strucklove struck

| Onutssa a răspuns:

Majoritatea culorilor, cred ca am un articol din fiecare culoare. Obiectul vestimentar favorit... fusta-gogosar gri, sacoul alb si tricoul albastru.