| Lyndsey a întrebat:

Ce "obiect vestimentar" va cumparati cel mai des... sau care va face fericit, sa va simtiti bine si sa fiti multumiti de alegerea facuta.Si inca ceva... care e culoarea care predomina in garderoba voastra?:dMultumesc anticipat!happy

9 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Încălțămintea.
Verdele este culoarea care predomină în garderoba mea.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Obiect vestimentar:blugi
Culoarea care predomina in dulapul meu :verdewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incaltaminte. Nu gresesc niciodata. Mi se mai intampla sa cumpar bluze, tricouri pe care sa le regret, dar niciodata tenesii si cizmele.
Imi place mult si sa cumpar blugi, cu atat mai mult ca trebuie sa-mi i-au unii in curand pentru scoala.
In dulapul meu predomina negrul. In al tau?

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Imi cumpar des tricouri.Ma rog asta vara....In rest imi cumpar pataloni(bluggi de obicei gri sau albastri)Si cateva bluze.A si culoarea care preodomina in dulapul meu este albastru

| k1NNNdeR a răspuns:

Blugii si incaltamintea.
Si culoarea predominanta...cred ca negrul dar e cam multicolor dulapul meu si ghici ce NU IMI PLACEcrying
Daca ar fi dupa mine mi-as schimba toata garderoba deoarece am crescut si nu mai am aceleas gusturi ca inainte...

| sweettkarina97 a răspuns:

Vara imi cumpar rochite. iarna pulovere
culoarea predominanta este mov.la tine cum e?

| somebody121 a răspuns:

Tricouri,predominant culoarea piersicului.