| cici_3783 a întrebat:

Ce culori imi recomandati la rochia pentru banchet?
Mentionez, am parul castaniu pana la umeri si ochii caprui.As vreau cateva sit-uri cu idei de tinute....Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Mie imi plac foarte mult rochitele de pe
http://diva-style.ro/Rochii
Sunt foarte dragute si probaibl vei avea de unde te inspira:D
Cat despre culoare:-?, ai bine aceasta trebuie sa iti puna in valoare si silueta deci nu este de ajuns culoare parului si a ochilor pentru alegerea culorii. Insa atuncic and ai sa probezi rochita ai sa iti dai seama daca ti se potriveste sau nu, si nu iti recomand sa iti comanzi de pe internet:D, poate doar sa te inspiri. Asa, proband-o inainte, iti dai seama daca te avantajeaza sau nu cu adevarat:D

Ps: Poate te intereseaza si
http://www.facebook.com/pages/Love-is-the-answer/249648155091690
Poate chiar o sa iti placa ( atat pozele, statusurile, si nu in ultimul rand povestea)

O zi buna! :* >:D

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Hey! Uite cateva tinute pe care eu le ador:
1)Daca vrei o tinuta senzuala si eleganta in acelasi timp alege o rochie nude si asorteaz-o cu accesorii negre. O pereche de pantofi cu platforma si un plic pot fi elementele cheie ale unei astfel de tinute.

| Bellee a răspuns:

Eu tias recomanda o rochie albasta

| Brunette91 a răspuns:

Hello, eu iti recomand culori mai inchise : mov, negru sau alb cu negru, alb, ti-ar prinde bine, poate sa fie si lunga, iar cu niste pantofi tot de culoare inchisa cu platforma.