| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori merg bine cu albastru? big grin

Răspuns Câştigător
| DUTCH a răspuns:

Turcoaz, negru, roz, albastru inchis, mov
astea le-am pus in contrast cu albastru simplu.
de asta am pus si turcoaz si albastru inchis

15 răspunsuri:
| Lllllllllll a răspuns:

Albastrul merge cu : alb, negru, albastru, verde, violet, portocaliu.

| pwp a răspuns:

Verdelove struck

Răspuns utilizator avertizat
| BeibiiX a răspuns:

Negru, Alb, Gri, thinking Astea merg cele mai binehee hee

| deeapa a răspuns:

Alb, negru, roz daca e albastru deschis

| mafi5 a răspuns:

Alb, argintiu, auriu si roz asta stiu eu
tongue
bafta!

| 인스피릿 a răspuns:

Alb, negru, gri, mov si verde. Dar depinde de combinatie, ar merge si alte culori.

| AntoniaFollowill a răspuns:

Pune si u ceva albastru langa alte lucruri colorate ce ti se pare ca se potriveste?

Dar daca tot ai intrebat: mai ales albul, negrul se potriveste destul de bine, portocaliul[dupa cum bine se stie], roz.thinking rosu.

| Deddu a răspuns:

Mov, turcoaz, verde, si nonculorile care merg cu orice(alb si negru):p

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Negru alb rosu galben verde

| Floriin7 a răspuns:

Gri happy

| mOcoOvu a răspuns:

Alb si negru... maro, gri, violet

| eusefu a răspuns:

Rosu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alb, argintiu, galben, portocaliu, rosu, dar si alte culori; depinde de obiect(e) si de "raportul/ legatura" care exista intre obiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Galbenul, cremul si bejul(in special cu bleu), movul(in functie de nuanta de albastru; daca e un albastru inchis-mov inchis/mediu, iar daca e bleu-lila), negrul, albul si turcoazul.