| vErOoNyKa :X a întrebat:

Ce culori se poarta in vara anului 2009 big grin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am! eu am ales movul, griul si albastru inchis pentru anul asta iar pentru lucrurile intime -rozul pal.

18 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Anul asta sunt doua tendinte in moda. Se poarta culorile pastel... gen Flower Power, cu imprimeuri si combinatii de alb cu negru - cu impremeuri de flori, modele geometrice sau pur si simplu in combinatie... Primul stil este mai romantic... al doilea pentru cei mai conservatori...

Bula
| Bula a răspuns:

Intregul spectru al curcubeului.

| Sara2 a răspuns:

Culorile vesele... mie imi plac la nebunie rozul si bleu

| mikiscence a răspuns:

De obicei se poarta ce iti place si ce iti sta bine .am inteles ca a revenit rozul. cel putin aici .asa e.nuante de mov si roz.in combinatie cu verde.in fine...

| jani a răspuns:

Daca ai noroc si mai traiesti vei vedea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MMM...culori aprinse...galben, rosu, albastru azuriu,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poarta ce ti se potrivestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movul, gri, albastrul inchis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte albastru, roz, mov, galben, dar pentru o tinuta mai eleganta negru, alb si gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate culorile ceva mai tipatoare...sincer eu as alege movul si o combinatie intre negru si siklambig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru noi cei care suntem emo se poarta rozul si negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se pune mult accent pe alb si negru insa si rozul ar fi o alegere destul de potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se poarta culori ca si:galben, portocaliu rosu, verdealb si nu culori inchise cum ar fi negrul si maroul pentru ca acestea atrag fffffffoarte multcaldura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culorile care le-am ales eu sunt rozul si verdele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movul si albu

| Xulescu_6752 a răspuns:

Alb si negru! Succes!

| vErOoNyKa :X explică:

Cum adica daca mai traiesclaughing?

| shine_9853 a răspuns:

Vara asta se poarta culori cat mai calde, iar combinatiile le alegi tuhappy[eu am ales gri si rozlove strucklove struck]
sau ce. ti place.
vara asta ne creem propriul stilhappy.