| Lyndsey a întrebat:

Ce culori se poarta primavara aceasta la rochite, pantofi si unghii? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mariiuca112 a răspuns:

Roz pal, rosu, galben, bleu, french la unghii

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

La rochii si la pantofi se poarta toate nuantele. La unghii se poarta orice, dar in special negru, mov inchis, culorile tipatoare (verde, turcoaz, galben, albastru, roz). Sper ca te-am ajutat!

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Galben, portocaliu si albastru(toate noantele)

| TiaStefi a răspuns:

Culorile ce se poarta primavara aceasta sun culori deschise, vese, cum ar fi:Rosu Carmin, Albastru, Galben....Se mai poarta bulinutele mici. Sper ca te-am ajutat!happy

| darkYou a răspuns:

Culori simple nu stridente cum ar fi :Lila, Crem si poate si un bej un pic mai inchis la culoare :*