| sofia_pad a întrebat:

Fetelor, ce pantofi se mai poarta primavara asta?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Pantofii cu bot rotund si toc patrat, decupati in fata, platformele, sandalutele joase, balerinii.etc

5 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Pantofii cu bot rotund si toc patrat, decupati in fata, platformele, sandalutele joase, balerini.etc

eileen
| eileen a răspuns:

Parca a mai fost o intrebare de genul asta... ana are dreptate, bot rotund, toc gros, paltforme, balerini...

| blabla a răspuns:

Deacord cu Anna pantofii cu bot rotund si decupati, sandale cu toc patrat si gros in culori cat mai puternice:turcuaz, vede, galben, depinde de preferinte si inca un sfat nu asrta niciodata culoarea pantofiloe cu geanta sau cureaua!

| otypa a răspuns:

Degeaba iti spun eu ce pantofi se poarta daca tie de exemplu nu iti place..mai bine mergi si vezi si cumpara-ti de care iti place.