| gabriela_3503 a întrebat:

Ce culori se poarta sezonul asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Oranj - culoarea sezonului primavara- vara 2011
A venit momentul sa facem un up date al garderobei. Inlaturati tonurile posomorate ale iernii si lasati-va invadate de cele mai vibrante nuante.

In acest sezon, portocaliul a fost culoarea dominata pe podiumurie de moda. Orice tinuta, fie ea clasica sau extrem de simpla, poate fi transformata prin adaugarea unui accent de oranj.

Daca sunteti indraznete, purtati aceasta culoare din cap pana in picioare. Nu veti putea trece neobservate! Sau, asortati-o la alte culori tari.

Arata sensational in combinatie cu turquoise, cyclamen sau auriu. Nu trebuie sa va lipseasca nici pantofii, gentile sau ochelarii de soare oranj.