| Tuca a întrebat:

Ce culori se poarta vara asta?
Ce combinatie de culori stiti tongue?

6 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Vara se poarta culori deschise: galben,roz, portocaliu, alastru deschis, mov deschis, siclam --> http://www.google.ro/......tp?/imgres

si combinatii de culori : galben- verde, roz -mov, rosu-galben -verde, verde-mov, galben -portocaliu-maro, bej-maro, albastru-roz, etc.

| ancaanca a răspuns:

Vara asta se poarta foarte mult hainele cu imprimeuri florale big grin
toate magazinele cu noile colecti au adus asa ceva :*
sper ca te-am ajutat

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Culoriel care se poarta vara sunt culorile aprinse cum ar fi : roz,rosu,violet, verde.
Si dintre culorile reci merg vara :albastru deschis, galben, lila si alb

| AiEmĂCulGărl a răspuns:

Pai mie imi place sa port vara gri si cu negru sau cu mov mai deschis?

| lavy_2143 a răspuns:

Pai combinatii:verde cu galben, albastru deschis cu lila, negru cu alb si rosu cu portocaliuhappy