| Daiana_4041 a întrebat:

Ce culori sunt la moda vara aceasta?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Vara aceasta se poarta foarte mult albul pentru ca este o culoare "racoroasa",nepretentioasa,care sta bine oricui si care se combina foarte usor.
Se mai poarta tonurile pastelate(roz pal,portocaliu deschis,galben pal),tonurile de pamant(maro,crem,bej) si verdele deschis,albastru de culoarea marii.
Nu se poarta negru, roz strident, mov.
Important este sa te simti bine in hainele pe care le porti.Nu pune ceva pe tine doar pentru ca este la moda, in tendinte. Poti purta orice culoare atata timp cat ti se potriveste.

1 răspuns:
| bianca_2073 a răspuns:

Vara asta se poarta culorile tari: verde, mov, albastru, roz,...