| IrinaAniri a întrebat:

Ce e mai exact samponul uscat? mi se pare o idee geniala sa te speli pe cap fara atata efort cu uscatul. exista si in magazine de tip dm sau chiar carrefour? ce firma?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da e super, sunt la al doilea tub. E un spray, dai pe parul uscat un pic, masezi pielea capului si te piepteni. Se improspateaza parul in nici 5 minute. Este la Dm, Trend It Up.
https://therhythmofheels.wordpress.com/......ctioneaza/

| LoriLoL a răspuns:

Poate ca gasesti dar am auzit ca multe persoane si-au stricat scalpul cu syoss de exemplu.depinde.cel mai sigur gasesti sampoane profesionale in saloane si n-ai probleme

| Uza a răspuns:

Da,se numeste Syoss. Presupun ca a aparut si in supermarket.

| YourNightmare06 a răspuns:

Gasesti in dm de la balea...din cate am auzit e o chestie destul de buna si eficientahappy