| anonim_4396 a întrebat:

Ce epilator de la Braun Silk-épil este cel mai bun? Ce zone merg epilate cu el? Ce spuneti de Braun Silk-épil Xpressive Wet&Dry? La fel, ce zone?
Care este capabil sa epileze toate zonele?

Răspuns Câştigător
| christina1370 a răspuns:

Buna :)

Nu stiu exact care e cel mai bun dar Braun Silk-épil Xpressive Wet&Dry e unul dintre ele. Te poti epila cu el in toate zonele( toate-toate) insa asta depinde de cat poti suporta in materie de durere in sensul ca in zonele sensibile normal ca doare mai tare. IN orice caz faptul ca il poti folosi in apa e un mare avantaj pentru ca doare mult mai putin in cazul asta.
bafta

http://www.starszone.eu/membrii.php?id=6182
xoxo