| anonim_4396 a întrebat:

Ce epilator mi-ati recomanda? Unul sa nu doara fffoarte rau si sa nu fie nici scump?

4 răspunsuri:
| SexyFrumushika a răspuns:

Silk epil de la Braun! pai e 100 si ceva lei noi dar eu il am si e foarte comosd1nu doare deloc!

| eluboy13 a răspuns:

Maai,orice epilator ar fi, te doare la fel de tare.
Diferenta e ca la astea mai scumpe, smulgi firele mai repede si tine bateria mai bine.
Eu am Epilady si merge bine blushing

| AlfaMC a răspuns:

Eu ti-as recomanda unul cu dispozitiv de racire. Sper sa te ajuta raspunsul meu.Nu pot sa iti dau si un nume.happy

| cryssu92 a răspuns:

Orice epilator doare, incearca sa strangi bani sa te duci la un salon si sa te epilezi cu laser.Eu asa am facut, dar nu stiu sa iti spun in lei ca am facut asta in Coreea!