| sorinel98 a întrebat:

Ce epilator cu ceara imi recomandati? Sa nu fie prea scump!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori este epilator ori vrei ceara. Epilatoarele sunt alea care le bagi in priza si te jumulesti pe picioare sau maini. Daca esti baiat nu il folosi pe la ouțe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu chiar insisti cu procesul de feminizare?

| FrateleTedur a răspuns:

Tinand cont ca numele tau e sorinel, o sa presupun ca esti un reprezentant mascul a speciei homo sapiens. All jokes aside, pe bune frate? "Epilator cu ceara"? Ce urmeaza? Mani pedi, ruj, mascara? Lasa fetele sa se faca frumoase, sa fie feminine. Nu te rade pe picioare ca asa ti-a zis tie o tipa ca ii place ei. Unde e respectul de sine? Unde e masculinitatea? Ca barbat nu ar trebui sa asculti orice zice o gagica, care e si asa superficiala, ca 98% din femei/fete. Da-o dracu. Dar daca esti partar sau poponar, dai inainte.