| missoriginalitate a întrebat:

Ce este la moda toamna asta esarfele sau manusile fara decete?

3 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Nu crezi că ţi-ar fi mai uşor să porţi ceea ce-ţi place şi ţi se potriveşte, în loc să urmezi nişte tendinţe stupide?
Mie una îmi plac foarte mult eşarfele şi le port indiferent de ce ar zice nu ştiu ce critic de modă. Cât despre mănuşile fără degete, îmi plac cele din piele şi cele din dantelă, purtate în funcţie de ocazie.

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Manusilie fara degete. Foarte dragure sunt alea din piele neagra/alba ca se asorteaza super bine cu orice si arata cool si la moda.

| OanaAHrostea95 a răspuns:

Nu prea cred eu ca se tine cont de moda. Porti ce iti place si consideri ca iti sta si bine.Iti garantez ca nu o sa se trezeasca nimeni sa-ti scoata ochii ca nu esti "la moda".