| rihanna7865 a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru un abdomen mai plat?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Penu un abdomen plat cea mai importanta este alimentatia. Poti face toate exercitiile pentu abdomen din lume daca tu mananci dulciuri, prajeli si bei sucur din comert nu vei avea un abdomen plat in veci. Conteaza incredibil de mult ce mananci atunci cand iti doresti un abdomen frumos, asa ca iti recomand multe fructe, legume, carne slaba si iaurturi degresate.
Succes!

| mona a răspuns:

Abdomene cat de multe

| Dєєa a răspuns:

Http://www.eva.ro/......31066.html
http://www.kudika.ro/......-pasi.html
http://exercitii-abdomen-plat.com/......lat-video/

sau

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 aici exercitii bune, si vezi ca in dreapta mai ai video-uri pentru celelalte parti ale corpului.

Funda?

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ abdomene, genoglexiuni, alergat, cardio, pilates, yoga, fittnesc, zumba, dans, sarituri e.t.c.

| Ggeorgii a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fJv6eTssXbk urmareste acesti pasi..in cateva zile se va vedea diferenta! :*