| Alison95 a întrebat:

Ce eyeliner sa-mi cumpar? unul care safie si usor de folosit pentru ca n`am mai folosit niciodata laughing fara avon, oriflame, ladys. FUNDA!

2 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Sunt n firme de cosmetice de la care poti sa alegi, daca vrei unul foarte bun si rezistent e cel de la roche porsay http://www.larocheposay.de/......71.aspx,se gaseste in magazinele de la ei,poate chiar magazine de cosmetice,dar in acelasi timp sunt foarte scumpe,eu personal am folosit o gramada,si mai scumpe si mai ieftine,dar cel mai ok ma descurc cu cel de la oriflame,nu stiu, e ieftin, dar sincer e bun, adica pe mine ma tine o zi intreaga nu se duce doar la demachiere si e usor de aplicat, in schimb am folosit unul de la l'oreal parca care a fost destul de scump dar se ducea foarte repede si se depunea in partea de sus a ochiului si arata oribil.

| afrodita3333 a răspuns:

Farmasi cu pensula sau carioca, tu alegi e in jur de 10 lei