| ruzycciocolata a întrebat:

Cum vi se par produsele de la ladys? Le depasesc cele de la avon si oriflame la calitate sau nu?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt la prețuri mai mici!
Sunt ok.
Pa, pa

| RoxAnana a răspuns:

Nu chiar. mi-am luat un rimel si cateodata uit sa ma demachez (folosesc doar rimel) si ustura f tare daca intra in ochi. cele de la avon sau oriflame nu ma ustura. eu raman la avon

| RoxxuInna a răspuns:

Sunt cam aceleasi lucruri, doar cu alt nume.

| Dollicious a răspuns:

Sunt bunicele, dar n-au cum sa le depaseasca pe cele de la Avon!happy

| nomoretears1111 a răspuns:

Mie mi se par extrem de slabe. Nu au cum sa le depaseasca pe cele de la Avon, care nici ele nu sunt prea stralucite.

| AlwaysMe a răspuns:

Nu e nici Avon cine stie ce dar cu siguranta are produse mult mau bune ca Ladys si Oriflame

| AndreeaMe a răspuns:

NU le depasesc dar sunt tot pe acolo la un pret mult mai bun. Uite aici gama completa Ladys http://ladys-cosmetic.ro/

| unendlichkeit a răspuns:

Sincer mie imi plac mult mai mult produsele ladys... mai ales cele pentru par sau ingrijirea tenului...