| Shìzuko a întrebat:

Ce fata e mai draguta?
Una cu strunga la dinti sau una fara?

Răspuns Câştigător
| SindyR a răspuns:

E clar ca nu conteaza asta pentru ca o fata poate fi draguta din sute alte motive dar eu zic ca si cu si fara poate fibig grin Dar prefer cu strunga. Bafta!

8 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Una fara dinti...big grin

| 9 PM a răspuns:

Fiecare este frumoasa in felul sau. In niciun caz nu conteaza daca are strungareata, pistrui, este prea inalta/micuta, prea grasa sau prea slaba, deoarece orice om este unic, si daca nu este neaparat frumos fizic, poate avea alte calitati ce il scot in evidenta.
Si ca sa-ti raspund strict la intrebare: ambele sunt la fel de dragute.

| RockOut4ever a răspuns:

Fara.

| D3iDEI a răspuns:

Nu sunt curve toate fetele cu strungareata!

| Dexaa a răspuns:

Mie mai tare imi place fara stunga. Oricum, nu asta e important.

| SirAndi a răspuns:

Una cu strungareata si pistrui

| SirAndi a răspuns:

Se zice ca fetele cu strungareață sunt curve

| nik14 a răspuns:

Depinde de ce ii iese din gura, caracterul ei, conteaza mai putin aspectul asta cu dintii.