| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de exercitii as putea face sau ce as mai putea folosi pentru marirea sanilor?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Dezvolti muschii care ii sustin. Probabil muschii pectorali sunt cei mai "ascultatori" si exercitiile pot ajuta si la o dezvoltare mai armonioasa. Extensor, flotari, inot.

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sunt foarte multe insa nu ti-as recomanda sa le faci! si eu am sanii mici si am facut exercitii de pe internet(am cautata pe google) si le faceam, mereu, intotdeauna numai exercitii! dupa 2 saptamani am observat ca ma doare foarte rau un san! ma durea mereu! am crezut ca poate ''am febra musculara''(la nivelul sanilor, dar de ce ma durea decat unul si celalalt nu?'') m-am speriat si nu am mai facut nici un exercitiu!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exercitiile nu sunt pentru a mari saniwinking Ajuta sanii dar nu ii mareste happy
Daca ai sub 20 de ani stai linistita happyCa vor mai creste ei big grin

| Logout a răspuns:

Nu poti sa iti maresti sanii prin exercitii happy poate doar sa ii lucrezi. stiu si eu. sa ii mai ridici sa nu se lase laughing

| T!mea a răspuns:

Sunt multe exercitii de marire a sanilor pe net dar nu dau rezultate

| dumitrudan a răspuns:

Intra pe www.marireasanilor.com sa vezi ce poti face!