| Mămăruţa10 a întrebat:

Ce fel de incaltaminte se poarta vara >asta?:

Răspuns Câştigător
| SweetieBeibby a răspuns:

Hey,de curand am vazut ca mai toate fetele poarta cizme de vara.Eu cred ca daca toata lumea poarta asta nu inseamna ca este la moda. poarta in primul rand ce iti place tie cel mai mult, ce este pe gustul tau, nu trebuie sa iti iei si tu cizme dinalea daca tie nu iti plak..pt ca daca poarta toata lumea nu inseamna ca sunt la moda..si iti dau un sfat. daca chiar vrei zime de v-ar cumpara`ti o pereche crosetate..si nu iti cumpara prea lungi pentru ca o sa iti fie cald cu ele..eu am purtat vara trecuta si nu am avut probleme, sper ca te-am ajutat..deci eu iti zic sa porti ce ti place tie mai mult~:*

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Se poarta ce iti place tie, iti spun ca mai bine iti cumperi ce iti place decat sa cumperi lucruri care sunt la moda. Mie de ex imi plac foarte mult sandalele gen gladiator le purtam inainte sa fie la moda si le port si acum deoarece nu imi stau foarte bine si nu ma intereseaza daca sunt sau nu la moda, oricum deja ti s-a spus ce se poarta dar iti recomad sa nu incerci cizmele de vara ca mori de cald, cizmulitele alea sunt bune toamna sau primavara pe la inceputul lui aprilie in nici un caz pe caldurile astea.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu îmi vine să cred că nu a menționat nimeni de cizme de vară. Helloooo! Cizmele de vară se poartă și 2012! Găsești aici modele foarte faine: http://cizmedevara2012.info/

| Tacii a răspuns:

Opincutele joase de culoarea crem,, turcoaz sau rosu pal...ai incredere! daca ai dori tocuri, se poarta cele cu platforma sau cele mai ciudatewinking

| AmanoYuno a răspuns:

Balerini,sandale cu toc ortopedic sau nu.dar totul sa fie cu flori.acest imprimeu e vesel inspira bucuria(mai ales de a fi in vacanta)si se poarta la greu vara astawinking

| FinettiMlk a răspuns:

Hmm, am gasit un site. adica blog:) http://fashionkworld.blogspot.ro/ dai acolo in dreapta la Shoes :*

| lenutzach a răspuns:

Cred si eu ca balerinii sau sandalele sunt mai potrivitewinking

| mica20 a răspuns:

Mie imi place www.fashion-star.ro