| LimbaEsteInGura a întrebat:

Ce sa poarta vara asta... ma refer la incaltaminte ce fel de sandale, se mai poarta cizmele? ce se poarta vara asta... Funda

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Se poarta multa platformele. Se poarta pantofii, sandalele si balerinii cu imprimeu flora. In rest orice, tenisi, sandale (mai ales in culori metalizate) cizme de vara, balerini.

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pai nu cizme draga poarta si tu ceva ori mai simplu ori sa iese in evidenta sau niste tenisi cu niste pantaloni scurti ne gri sau blugi si un tricou largut.succes

| LimbaEsteInGura explică:

Cineva oricine... Dau funda!?!?!? thinking
big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin