| Balooonasseeee a întrebat:

Ce fel de modele de rochii imi recomandati pentru banchet clasa a8a?

Răspuns Câştigător
| onysya a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu alegi o rochie foarte scurta pentru ca ofera celorlalti o impresie nu tocmai placuta despre tine si poate nici adevarata.Nu ti-as recomanda sa alegi niciuna foarte lunga pentru ca nu cred ca trewbuie tu sa maturi pe acolo si nici nu esti bunica.In plus cred ca nu e nici foarte lejera mai ales ca la banchet se si danseaza si poate deveni incomoda.
O rochie foarte nulata nu este nici e o idee foarte buna.Nu cred ca ai nevoia sa-ti opresti circulatia din cauza ei si, la fel ca in primul caz, poate oferi o impresie gresita.In aceeasi situatie sunt si rochiile foarte decoltate.
Daca alegi o rochie decoltata ai grija sa nu fie foarte scurta. Putin deasupra genunchilor.
Cred ca nici rochii le fara bretele nu sunt o idee foarte buna pentru ca si ele vor deveni incomode daca nu ai un corp dezvoltat astfel incat rochia sa nu alunece sau chiar mai rau sa cada de pe tine.
Sper ca am ajutat.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru onysya):

Meriti funda

| Balooonasseeee explică (pentru onysya):

Multumesc de sfaturi :*

| Balooonasseeee explică (pentru DeathIncarnate):

Merita merita.

| onysya a răspuns (pentru Balooonasseeee):

Cu mare placere.Nu am facut decat sa-mi exprim opinia.Pana la urma sunt si eu in clasa a opta.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Balooonasseeee):

Ma buCUR ca suntem de aceeasi parerelaughing

| onysya a răspuns (pentru Balooonasseeee):

Cu mare placere.

| Balooonasseeee explică (pentru DeathIncarnate):

O tentativa de gluma laughing

23 răspunsuri:
| BrownyBrown55 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 8-a. Acum depinde de gusturile tale. Eu una m-am gandit la o rochie cu decolteu rotund, nu mare, pana la nivelul genunchilor si fara maneci, de preferat dintr-un material care iti lasa pielea sa respire. Iti dai seama ca de la atata miscare degeaba rochia e superba daca te simti incomod dupa un timp mai ales ca atunci va fi vara si mori de cald.

| DeathIncarnate a răspuns:

Cat mai sexy, de unde esti?

| Balooonasseeee explică (pentru DeathIncarnate):

Ploiesti. de ce?laughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Balooonasseeee):

Eee nu, nimic ma gandeam sa vad cum te imbracilaughing

| Balooonasseeee explică (pentru DeathIncarnate):

Tu de unde esti?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Balooonasseeee):

Constanta/Constangeless cum vrei tu sa ii zicilaughing

| Balooonasseeee explică (pentru DeathIncarnate):

Nu e foarte departe laughing)

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Balooonasseeee):

Pai vezi, de aia ziceam

| Balooonasseeee explică (pentru DeathIncarnate):

Cati ani ai?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Balooonasseeee):

18 +permis, asa ca poate iti fac o vizita

| Balooonasseeee explică (pentru DeathIncarnate):

Mda laughing)

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Rochii cat mai elegante si sexy smug

| Balooonasseeee explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Ok,o sa tin minte laughing)

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru Balooonasseeee):

laughing iti dau doar o idee

| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante si frumoase gasesti aici http://marissa.ro/rochii