| anonim_4453 a întrebat:

Ce fond de ten imi puteti propune, daca am pielea deschisa si in plus citiva pistrui, de fapt ei si ma deranjeaza; vreau sa am am o fata curata, insa retetele naturaliste de pe internet nu prea ma impresioneaza, caci sunt multe si nu am nici o garantie ca ma ajuta... asa ca cer ajutorul celor care au reusit deacum sa scape cumva de ei (daca sint asa persoane). promit sa dau FUNDA pentru cel mai folositor sfat (numai nu - lasa-i asa, ca fetele cu pistrui sint dragute; am mai auzit aceste cuvinte, dar pe mine nu ma linistesc)

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

FOND DE TEN L'OREAL AGE RE-PERFECT - 130 TRUE BEIGE
- Hidratare timp de 12 ore cu efect de reducere a ridurilor. Conţine Vita-colagen şi complex de hidratare.
- Ajută la reducerea aspectului de ten poros, îmbogăţit cu factorul de protecţie SPF15 - Aspect natural, luminos
- Textură confortabilă, ultra-fină, pentru a fi aplicat cu uşurinţă fără a se aduna în ridurile mai adânci.Bafta!

| Anonim87 a răspuns:

Heii. eu iti recomand fondul de ten Zero defecte de la Yves Rocher, este in jur de 50 60 lei. dar e bun si are putere mare de acoperire+ rezista f mult si nu iti da un aspect uleios. Daca totusi ai tenul gras sau este f cald afara fixeaza l cu putina pudra pentru un efect garantat! mentionez ca magazine yes rocher gasesti in toate mall urile si orasele mari. sper ca te am ajutat :*

| nosferatu a răspuns:

Ulei ars laughing