| Crs a întrebat:

A reusit cineva sa scape de pistrui? Nu vreau leacuri de pe net, vreau sa stiu din proprie experienta, caci vreau si eu sa scap de ei cat mai curand ca incep sa nu ii mai suport!

6 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Doar sa-i ascunzi. In rest nu cred ca poti face ceva sa dispara definitiv.

| Roxss a răspuns:

Si eu am cativa care mi-am dorit sa dispara.Chiar mi-am dorit.Cand eram mica ai mei imi tot spuneau..."Peste ani o sa dispara". Si aiurea tot acolo au ramas.Insa.Am crescut si mi-am dat seama ca nu sunt deloc atat de rai pe cat ii vedeam eu.Ba din contra, imi sunt chiar draguti.Nu toata lumea are.
Cat despre disparitia lor...nu te sfatuiesc sa incerci sa faci asta.Am citit mai multe articole din revista mea preferata si e mai sanatos sa incerci sa-i lasi asa.Pe langa asta multe persoane ii considera tare simpatici si unii stilisti chiar sexy.^^

| nestlebaby a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti atata la ei, in fond si la urma urmei sunt frumosi pistruii si eu din cate stiu nu se duc cu nimic, eventual cu vreo operatie chirurgicala, ce sincer nu ti-o recomand sa ti-o faci doar pentru cativa pistrui.ca sa-i acoperi, foloseste fondul de ten potrivit pentru tenul tau (e foarte important sa nimeresti nuanta potrivita tie) si apoi o pudra(la fel ca si la fondul de ten).

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Exista crema pentru albire. e vreo 9-11 lei. nu stiu dar la o prietena a functionat.la mine nu prea.depinde si de ten.incearca poate reusestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pistrui nu scapi niciodata numai daca mergi si te opereziwinking Intradevar e scumpa interventia strange bani daca poti

| buburuza_7847 a răspuns:

Si eu am, dar nu foarte pronuntati.eu folosesc creme si lapte pentru fata de la vichy.iti curata tenul, il fac mai luminos si mai alb