| 3n6L3zW a întrebat:

Ce freza se poarta in 2011 la baieti? Sau care e cea mai la moda?

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Pui 3 cutii de gel denala ieftin de la o toneta.Il intinzi prin tot parul sa dea luciul acela, aparte si iti mai pui si o pereche de ochelari, bingo cocalar.
Frate, tu te iei dupa moda? Sau dupa ce-ti place?

| Afdsa a răspuns:

@martafoi, 'dizainar'?! sa inteleg ca rescrii DEX'ul?! laughing

| clody83 a răspuns:

Gasesti aici modele de tunsori interesante si la moda: http://www.mujer.ro/tunsori-barbati-par-scurt

| EVA_7591 a răspuns:

Parul castaniu cu bretonlaughing

| imyourdestiny2 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie si d stilu tau ...de exemplu varu`miu s-a tuns chel anul trecut el e mai hiphoper si ii statea super:*:* vezi ce faci bafta

| klary a răspuns:

Cea care iti sta cel mai bine, totul e sa te avantajeze...

| laurentiu a răspuns:

Bai freza se face dupa preferinte in functie de cum ii sta fiecarui, iar partea cu moda nu mai conteaza, daca unul sau doi sau 1000 isi lasa parul puna la genunchi fiica asa e moda trebuie sa fac si eu la fel? pai insemna ca nu am deloc personalitate!

| DaDuSH a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu

| Gorgan a răspuns:

Am inteles ca revine chelia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea la moda

| Raducul a răspuns:

Cea cu creasta

| martafoi_2432 a răspuns:

Sunt dizainar deci parul peste ochi lasati parul sa creaca

| cataux a răspuns:

tunde-te ma johny bravo asta se poarta in 2011 bine daca esti de la tara nu te tunde asa ca te blesteama babele laughinglaughing dar crede-ma asta se poarta anul astawinking dai un search pe googal tunsori johny bravo sa vezi hai bft si ai incredere happy