| anonim_4396 a întrebat:

Ce fuste se poarta anul asta?

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Se poarta transparente, vaporoase, transparente si neaparat inspirate de moda retro. Aceasta este una dintre tendintele de baza. Croite in forma de balon, sau lalea, rochiile, fustele sau pantalonii, vor fi in mare trend anul acesta. Se poarta jupoanele si crinolinele, dar si corseturile. Se poate trece si la polul opus, cu rochii si fuste foarte foarte stramte, dar acestea numai pentru cele cu silueta care se preteaza.

6 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Se poarta fustele lungi, vaporoase cu imprimeuri florale, fustele cu talie inalta...etc

cristian
| cristian a răspuns:

Se poatra fusta lunga cu minte scurta.Pa cuvant.

| mami a răspuns:

Scurte si viu colorate
deh, este criza de bani material putin- bani putin
bani putin- material putin

| sarariuionica a răspuns:

Fuste scurte, normal, si exagerat mini.

| sarariuionica a răspuns:

Fuste scurte