| lexylexyta a întrebat:

Ce geanta si pantofi/ sandale merg cu o rochie alba, din dantela pana in talie si turcoaz dupa talie?

Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

As opta pentru negro. dar sa fie ceva cat de simplu se poate, fara sandale de tip romanic, daca ar fi dupa mine nu as opta pentru sandale, lasa dantela sa fie singurul model complex din tinuta. Geanta sa fie mica si simpla. fara materiale lucioase, ca strici tot aspectul delicat al dantelei.

1 răspuns:
| FS1 a răspuns:

Ceau,

Gasesti foarte multe detalii despre cum sa te imbraci aici: http://suntfashion.com/tinuta-zilei/