| Sol27 a întrebat:

am o mare dilema sper sa ma ajutati

mi-am facut o rochie turcoaz lunga din dantela cu crapatura pe mijloc si o sa am sandale albe cu un trandafir dati-mi va rog idee ce accesorii sa imi pun:-s

3 răspunsuri:
| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:* incearca un trandafir pentru par dinacela de plastic se poarta poti achizitiona unul alb sau turcoaz, o bratara finuta de argint merge si o gentutaalba nu trebuie sa arati neaparat ca un brad de craciun sper ca te-am ajutat bafta:* fundita?big grin

| adee_6203 a răspuns:

Pai poti purta un simplu lantisor fin, micut care sa nu te deranjeze si sa arati bine si o bratara de aceeasi culoare cu rochia may folosesteti creativitatea pentru. ca stiu ca o ai happy fundita te rogpuppy dog eyes!