| babyblue12 a întrebat:

Ce grosime trebuie sa aiba coapsele pe la 15-16 ani?

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Nu stiu exact, nu m.am gandit la asta. Oricum sunt multe marimi si coapsele fetelor sunt diferite. Unele le au mai groase, altele mai subtiri.Eu le am cam grosute desi mi.ar placea sa le am mai subtiri sa le asimetrez cu restul corpului...straight face

3 răspunsuri:
| blackspell a răspuns:

Depinde de conformatia fiecaruia! Nu cred ca o sa gasesti un barem! dar, daca cunosti fete cu coapsele mai mici decat tine, si fete cu coapse mai mari, atunci esti bine! laughing

| LostInDreams a răspuns:

Coapsele sunt partea aceea de la picior de la genunchi in sus(pana la bazin)-de la genunchi la fund mai pe romanestebig grin

| Iulika96 a răspuns:

Ma puteti ajuta? nu pra stiu care sunt coapsele...big grin:d