| αnny a întrebat:

Ce haine sunt potrivite pentru 15-19 grade?(vantul bate usor). Dau funda si vot!

4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Imbraca-te in jeansi, o bluza sau un tricou cu hanorac/cardigan/bolero pe deasupra, adidasi sau cizme scurte si o gecuta subtire. Tine cont ca dimineata si seara este destul de frig, asa ca ai grija sa nu racesti. In aceste zile este bine sa iti iei si o umbrela deoarece s-au anuntat conditii de ploaie. Vremea este inca destul de capricioasa, asa ca fii pregatita. Lasa inca tricourile cu maneca scurta, pantalonii scurti sau sandalele. Sper ca te-am ajutat!

| pwp a răspuns:

Blugi, tricou.

Răspuns utilizator avertizat
| bianca_4393 a răspuns:

Blugi, tricou si un hanorac peste.