| adrianaavon a întrebat:

Ce-i al tau e pus deoparte la Avon! Inscrie-te pana pe 18.08, plaseaza o comanda de minim 70 lei si poti comanda Rujul 24 ca Gold si Mascara Golden Black cu doar 6 lei sau plaseaza o comanda de minim 120lei si primesti in plus un cadou surpriza din partea mea si reducere la comanda ta.
Adriana 0757065117/0734261122/bng_adriana@yahoo.com.

Răspuns Câştigător
| Iris2709 a răspuns:

Cum pot deveni si eu reprezrentant avon?

2 răspunsuri:
| Mi16 a răspuns:

Care este varsta minima pentru a deveni reprezentant? Pentru minori e nevoie de aprobarea parintilor?

| adrianaavon explică:

Trebuie sa ai peste 18 ani ca sa poti deveni reprezentant Avon. Sigur ai o cunostiinta cu varsta de peste 18 ani (mama,tata,sora,fratele, prietenul, etc)