| crysmaria a întrebat:

Buna!:*

caut reprezentati AVON:*.

cer seriozitate:*

Inscrierea este gratuita
Ai discount intre 15 si 40% din valoarea comenzii tale
Plasezi comanda pe internet
Livrarea comenzilor se face in 48 de ore
Ai o perioada de 17 zile in care iti poti plati factura
Produse la preturi speciale in oferta pentru reprezentanti sau in ofertele online
Beneficiezi gratuit de cursurile online care te vor ajuta sa iti maresti castigurile
Poti aplica pentru cardul de credit Avon
Cartela My Avon Mobile oferita de Orange
Primesti un set 24k gold format din ruj Golden Pink si Mascara la pretul de numai 6 lei.
Produse cadou in fiecare campanie
Un cadou la terminarea programului Avon Junior (doar pentru reprezentantii din echipa mea)
Beneficiezi de cele mai noi informatii si de ajutor daca se intampla sa ai vreo problema(doar pentru reprezentantii din echipa mea)
Participi la concursul pentru reprezentanti ce are ca premiu un Netbook Toshiba (doar pentru reprezentantii din echipa mea)
Poti castiga mai multi bani si bonusuri daca devii coordonator Avon

Sunt dispusa sa va ajut pe toate daca intrati in echipa mea. Nu aveti absolut nimic de pierdut. Va pup si astept raspunsul vostru, fetelor!

:*:*:*

big hug
:*pentru detalii va astept pe cretiu.cristina@yahoo.com
va astept!:*:*:

2 răspunsuri:
| Iris2709 a răspuns:

Eu vreau sa devin reprezentant avon iti las id meu( ghiorghiuirina) ca sa putem lua legatura mai usor

| AlexandrutzaMyy a răspuns:

Dar in ce oras sau localitate?